Infinity Zieleniec Ski & Spa

Podpisanie listu w sprawie Crowne Plaza Hotels & Resort

Miniony miesiąc przyniósł niezwykle ważne wydarzenie dotyczące rozwoju naszej inwestycji. W pierwszych dniach kwietnia miało miejsce podpisanie listu intencyjnego o nawiązaniu współpracy z Crowne Plaza Hotels & Resort. Był to jednocześnie początek rozmów i negocjacji, które obecnie są bardzo zaawansowane i o efekcie których oczywiście niezwłocznie Państwa poinformujemy.

Crowne Plaza Hotels & Resort to jedna z marek, której właścicielem jest IHG Hotels & Resorts - jedna z najważniejszych i największych firm hotelarskich na świecie posiadająca obecnie ponad 6000 obiektów w przeszło 100 krajach.

Znakami rozpoznawczymi spółki są jakość i komfort gości, profesjonalizm obsługi oraz atrakcyjność lokalizacji posiadanych przez siebie hoteli. Warto podkreślić, że powstający w Zieleńcu obiekt idealnie wpisuje się w realizowana przez spółkę IHG Hotels & Resort strategię. Polska jest dynamicznie rozwijającym się rynkiem, a ośrodki zlokalizowane w górskich resortach bardzo istotną jego częścią, co jest kluczowym aspektem z punktu widzenia marki Crowne Plaza Hotels & Resorts.

Wszystkie posiadane przez markę obiekty uczestniczą w programie lojalnościowych IHG Rewards - to największy na świecie tego typu branżowy projekt, który liczy przeszło 115 mln członków.

INFINITY Zieleniec ski & spa