Infinity Zieleniec Ski & Spa

PORR S.A. nowym generalnym wykonawcą INFINITY Zieleniec ski&spa

Poprzednia Następny artykuł

Na dobry początek pięknej wiosny mamy dla Państwa doskonałą wiadomość. Z nieskrywaną przyjemnością informujemy, że 9 kwietnia podpisaliśmy umowę ze spółką PORR S.A., która została nowym generalnym wykonawcą naszej inwestycji. 

To niezwykle ważny moment dla realizacji całego projektu, która nabiera nowej energii i przede wszystkim tempa. Nowy generalny wykonawca przystępuję do pracy z dniem 12. Kwietnia 2021r, otwierając nowy rozdział w procesie budowy INFINITY Zieleniec ski&spa.

Warto podkreślić, że PORR S.A. to jedna z największych w Polsce firm budowlanych, która specjalizuje się także w dużych i złożonych projektach infrastrukturalnych. Portfolio zrealizowanych przez spółkę projektów robi naprawdę spore wrażenie.

Są to z jednej strony wyjątkowe projekty budowlane takie jak Hotel Intercontinental w Warszawie, Le Palais Office (również w Warszawie), Park biurowy Business Garden w Poznaniu, Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego czy Giełda Papierów Wartościowych. Ale to także ważne i prowadzone na dużą skalę inwestycje infrastrukturalne - remont Mostu Łazienkowskiego w Warszawie, estakada w ciągu drogi S7 (nowa Zakopianka), Drogowa Trasa Średnicowa na Śląsku czy modernizacja zbiornika wodnego w Nysie oraz wiele innych. A to i tak tylko część zrealizowanych bądź prowadzonych aktualnie przez spółkę projektów.

Podpisana przez nas z przedstawicielami PORR S.A. umowa w najważniejszych punktach zakłada przede wszystkim doprowadzenie budowy INFINITY Zieleniec ski&spa do stanu deweloperskiego na przełomie II i III kwartału przyszłego roku (wtedy także planowane są odbiory techniczne oraz uzyskanie pozwolenia na użytkowanie), natomiast na przełomie grudzień 2021/styczeń 2022 osiągnięty ma zostać stan surowy zamknięty.

Wszystko to sprowadza się do najważniejszego celu, jakim jest podpisywanie umów przyrzeczonych z inwestorami i przekazania gotowych lokali „pod klucz” w grudniu przyszłego roku oraz uroczyste otwarcie INFINITY Zieleniec ski&spa.

Jeśli jeszcze nie są Państwo właścicielami apartamentów w naszej inwestycji, gorąco zachęcamy do bliższego zapoznania się z tym wyjątkowym projektem. Będzie to jedyne tego typu przedsięwzięcie na Ziemi Kłodzkiej, którego największym oprócz rozwiązań technologicznych i udogodnień dla gości atutem jest unikalne położenie - w samym sercu Zieleńca i na górskim zboczu.

Dzięki temu INFINITY Zieleniec będzie doskonałym miejscem wypadowym do sportowej czy górskiej aktywności przez cały rok - zimą wprost z aparthotelu wyjść będzie można na narciarski stok, natomiast latem bezpośrednio na górski szlak czy wsiąść do kolei linowej wożącej turystów na grzbiet Gór Orlickich.