Infinity Zieleniec Ski & Spa

Infinity Zieleniec Wizualizacja

Apartamenty Apartamenty

Apartamenty inwestycyjne w górach INFINITY Zieleniec Ski&Spa – inwestycja w apartamenty

INFINITY Zieleniec ski&spa to nowoczesny hotel apartamentowy powstający w przepięknej Kotlinie Kłodzkiej a dokładnie w Zieleńcu. Przez cały rok będzie oferował swoim gościom interesujące sposoby spędzania czasu – znajdą tu atrakcje zarówno miłośnicy aktywności fizycznej, jak i osoby chcące się wyciszyć i zregenerować. Ponadto jest to miejsce idealne na spotkania biznesowe, szkolenia, sympozja lub konferencje. Co ważne z punktu widzenia potencjalnego inwestora – INFINITY Zieleniec oferuje apartamenty hotelowe na sprzedaż!

Apartamenty inwestycyjne w górach – co należy o nich wiedzieć?

Apartamenty inwestycyjne w górach to sposób inwestowania kapitału, który cieszy się dużą popularnością i który kilka lat temu dotarł on również do naszego kraju. Co sprawia, że apartamenty hotelowe na sprzedaż w górach są po prostu dobrą inwestycją? Zazwyczaj hotel apartamentowy ulokowany jest w miejscu, gdzie przez cały rok panuje wzmożony ruch turystyczny. W przypadku Polski rejonem takim są Tatry i Zakopane, jednak również Dolny Śląsk cieszy się coraz większą popularnością i zjeżdżają do niego goście z różnych stron świata.

INFINITY Zieleniec ski&spa powstaje w Zieleńcu na Ziemi Kłodzkiej pomiędzy sudeckimi pasmami gór Orlickich i Bystrzyckich. Przygotowano w nim komfortowe apartamenty na inwestycje. Są to apartamenty condo. Co to oznacza? Otóż apartament condo jest własnością nabywcy, który zostaje zapisany w księdze wieczystej. Równocześnie z umową zakupu podpisuje się umowę najmu, w myśl której operator hotelu wynajmuje w imieniu właściciela apartament i udostępnia go turystom oraz innym gościom, zaś zysk z tej transakcji trafia do właściciela. Takie apartamenty to inwestycje długoterminowe – nie jest rzadkością, że umowy najmu zawierane są na ponad dziesięć lat. Oznacza to, że wszystkie apartamenty na sprzedaż w górach będą przez taki okres czasu zarabiać na siebie – przy czym możliwe jest przedłużenie umowy na dowolny okres.
Można zadać sobie pytanie – czy apartament w górach na sprzedaż na pewno przyniesie zysk? W przypadku INFINITY Zieleniec ski&spa ocenia się, że w skali rocznej inwestycja w apartamenty w górach to możliwość zwrotu z inwestycji nawet do 7%. Ponadto wszystkie sprzedawane w systemie condo apartamenty stają się własnością nabywcy – co zostaje potwierdzone wpisem w indywidualnej księdze wieczystej. Dlatego nabyty w systemie condo apartament może stać się drugim domem – właściciel może zatrzymywać się w nim w dowolnej chwili na czas tak długi, jaki uzna za stosowny. Każdy, kto inwestuje w apartamenty na sprzedaż w górach, ma możliwość odzyskania podatku VAT z tytułu zakupu nieruchomości także jako osoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej.

Inwestycja w apartament na wynajem to także dodatkowe korzyści – właściciel zyskuje darmowy dostęp do całej hotelowej infrastruktury, co obejmuje między innymi SPA & Wellnes oraz siłownię, a także kartę zniżkową do Zieleniec Ski Arena.

Apartament w górach na sprzedaż

Inwestycja w apartament to duża wygoda. Wszystkie apartamenty hotelowe na sprzedaż są – po dokonaniu transakcji kupna – obsługiwane przez operatora hotelowego. W związku z tym inwestor nie musi samodzielnie zajmować się pozyskiwaniem najemców lub też zatrudniać do tego celu agencji. Operator dba także o stan apartamentu, aby zawsze prezentował się perfekcyjnie. A dla zwykłych gości hotelowych apartamenty inwestycyjne w górach nie różnią się od tego, co otrzymują w innych hotelach.
Dlatego śmiało można powiedzieć, że apartamenty to inwestycje, które wszystkim przynoszą pożytek. Dla inwestora apartament w górach na sprzedaż to bezpieczna lokata kapitału, zaś dla gościa możliwość spędzenia czasu w miejscu, które zostało stworzone do tego, aby przynosić pełną satysfakcję z pobytu. Apartament w górach na sprzedaż, jakie oferuje INFINITY ski&spa, mają zróżnicowany metraż. W przypadku najmniejszych jest to 28 m2, największe liczą sobie 63 m2. Mamy tu zarówno jednopokojowe, jak i dwu- oraz trzypokojowe. Co istotne – znajdujące się w INFINITY ski&spa apartamenty przeznaczone na inwestycje mają wykończenie „pod klucz”, a aranżacja jest przeprowadzona zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzarskimi. Wszystkie znajdujące się w INFINITY ski&spa apartamenty inwestycyjne w górach mają liczne udogodnienia, z darmowym Wi-Fi włącznie.

Taki wybór umożliwia inwestycje w apartamenty, które najbardziej podobają się inwestorowi. Oczywiście nie ma limitu zakupu jednego, dlatego możliwa jest inwestycja w apartamenty w dowolnej ilości. A trzeba pamiętać, że każdy z nich będzie na siebie zarabiał, przynosząc dochód właścicielowi!

Co przyciągnie turystów do Infitnity?

W odróżnieniu od kurortów i miejscowości sezonowych Inifity jest obiektem, który będzie aktywnie funkcjonować przez cały rok. Aparthotel wchodzi w skład bogatej bazy noclegowej i gastronomicznej Zieleńca. Pobliskie pasma to szlaki piesze i rowerowe, a także możliwość odwiedzenia konnego rancza, przejazdy kolejkami linowymi, bliskość malowniczych miast turystycznych i największych w Polsce ośrodków narciarskich. Dlatego inwestycja w apartamenty nie będzie się zwracać wyłącznie sezonowo – do INFINITY ski&spa goście będą przybywać co miesiąc.

Znajdujące się w inwestycji powstającej w miejscowości Zieleniec apartamenty na sprzedaż to efekt przemyślanej strategii, której celem jest osiągnięcie pełnego sukcesu i gwarancja zysków. Dzięki temu inwestycja w apartamenty w górach to propozycja, koło której ciężko przejść obojętnie.

Sprzedaż apartamentów hotelowych

Sprzedaż apartamentów hotelowych prowadzona jest na bieżąco. Jeśli interesują Cię apartamenty na sprzedaż w górach, możesz skontaktować się z nami w dowolnej chwili, korzystając z formularza na stronie. Zapraszamy – nasze apartamenty hotelowe na sprzedaż to propozycja dla każdego inwestora, ceniącego sobie stabilność oraz wysoką jakość obsługi. Nasze apartamenty to inwestycje mające duży potencjał!

Formularz Kontaktowy Formularz Kontaktowy

Skontaktujemy się z Państwem i przedstawimy naszą wyjątkową ofertę

Imię i Nazwisko*
Numer telefonu
Wiadomość
ZGODA_MARKETING (Nasza Polityka Prywatności dostępna jest tutaj. Wyrażenie tej zgody jest niezbędne, abyśmy mogli się skontaktować. Prosimy wybrać poniżej, którą drogę kontaktu Państwo preferujecie: telefoniczną czy mailową.)

Nasza Polityka Prywatności dostępna jest tutaj.

Wyrażenie tej zgody jest niezbędne, abyśmy mogli się skontaktować. Prosimy wybrać poniżej, którą drogę kontaktu Państwo preferujecie: telefoniczną czy mailową.

ZGODA_TEL (Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych poprzez używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.)

Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych poprzez używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

ZGODA_MAIL (Wyrażam zgodę na otrzymywanie od INFINITY Zieleniec ski & spa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od INFINITY Zieleniec ski & spa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych.

Wyślij