Infinity Zieleniec Ski & Spa

Poprzednia Następny artykuł

Hydroizolacja dachów płaskich

Realizując projekt inwestycji INFINITY Zieleniec Ski&Spa od początku stawiamy na wysoką jakość materiałów. Korzystamy z najnowszych, dostępnych na rynku rozwiązań, ponieważ trwałość i  bezpieczeństwo są dla nas kluczowe. Jedną z nich jest oferowana przez @Soprema Polska szeroka gama produktów hydroizolacyjnych.

Zostały one zaprojektowane ze szczególnym naciskiem na bardzo wysokie parametry wodoszczelności. Ponadto skuteczność działania w tym przypadku łączu się także z walorami mechanicznymi oraz estetycznymi. System #ALSAN wykorzystuje innowacyjną metodę opartą na płynnych żywicach PMMA, które są często nazywane produktem przyszłości i jest  stale doskonalony pod względem technologii.

 Bazę zestawu zastosowanego uszczelnienia od Soprema Polska stanowi żywica na bazie PMMA :  ALSAN 770 TX i ALSAN 770. System ten charakteryzuje się:

  • wysoką odpornością mechaniczną,
  • elastycznością, w tym właściwością pozwalające na optymalne dopasowanie do różnych form,
  • krótkim czasem wiązania
  • trwałością powłoki

Wymienione cechy materiałów izolacyjnych na bazie żywic Alsan PMMA firmy Soprema są szczególnie przydatne w miejscach przebić, odpływów, wywinięć kątowych, jak również w doszczelnianiu elementów stolarki okiennej . Ze względu na trudne warunki atmosferyczne panujące w górach  wymagane jest  zastosowanie  sprawdzonych od wielu lat technologii o wysokiej jakości wykorzystywanych materiałów i prawidłowych rozwiązań technicznych.