Infinity Zieleniec Ski & Spa

Na przestrzeni ostatnich dni miało miejsce zakończenie kolejnej, istotnej fazy realizacji inwestycji INFINITY Zieleniec ski&spa. Chodzi o zamknięcie prac przy więźbie dachowej na głównym dachu oraz uzyskanie szczelności budynku. Jest to bardzo istotne w kontekście rozpoczynającej się pod Orlicą zimy oraz spodziewanych opadów śniegu i niższych wartości temperatury.

Realizując projekt inwestycji INFINITY Zieleniec Ski&Spa od początku stawiamy na wysoką jakość materiałów. Korzystamy z najnowszych, dostępnych na rynku rozwiązań, ponieważ trwałość i  bezpieczeństwo są dla nas kluczowe. Jedną z nich jest oferowana przez @Soprema Polska szeroka gama produktów hydroizolacyjnych.

Z tygodnia na tydzień INFINITY Zieleniec ski&spa nabiera kształtu. Zakończono prace konstrukcyjne budynku, trwają ostatnie działania związane ze zbrojeniem murów oporowych po bokach obiektu. Kontynuowane są prace związane z suchą zabudową, w tym montaż instalacji elektrycznej oraz wodno-kanalizacyjne, które są obecnie prowadzone już na poziomie +3.

W Zieleńcu rozpoczęły się intensywne przygotowania do sezonu zimowego. Nie inaczej sprawa wygląda na budowie INFINITY Zieleniec ski&spa gdzie obecnie kontynuowane są prace związane z elewacją budynku. Elewacje na ścianach wschodniej i północnej są na ukończeniu. 

Strona 1 z 6