Infinity Zieleniec Ski & Spa

Lipiec w procesie budowy INFINITY Zieleniec ski& spa stał pod znakiem kontynuacji prac budowlanych prowadzonych zgodnie z przyjętym harmonogramem (rozpoczęto budowę ostatniej kondygnacji +5, montaż balustrad szklanych i żerdek aluminiowych na elewacji od strony patio). Przede wszystkim jednak końca dobiegają prace przy apartamentach pokazowych, do których lada chwila wejść będą mogli potencjalni nabywcy. Będzie to doskonała okazja do bliższego zapoznania się z wysokim standardem wykończenia apartamentów w inwestycji.

Budowa INFINITY Zieleniec ski & spa zgodnie z planem wchodzi w kolejny etap. Właśnie został ukończony poziom +3. Trwają także prace konstrukcyjne na wyższych piętrach, kontynuowany jest montaż instalacji elektrycznych, kanalizacyjnych i wodnych. Postępy widać także w pracach związanych z elewacją.

15 lipca osiągnięto kolejny kamień milowy w procesie budowy INFINITY Zieleniec ski&spa - ukończony został poziom +4, płynnie rozpoczęte zostały także prace przy realizacji kolejnego +5. Z kolei na przełomie sierpnia i września planowane jest rozpoczęcie budowy dachu stromego.

Strona 1 z 5