Infinity Zieleniec Ski & Spa

Udogodnienia Udogodnienia

Infinity Zieleniec Ski & SPA to szereg korzyści i atrakcji dla Gości gwarantujących komfortowy wypoczynek. Do kwestii lokalizacji inwestycji i znakomitych warunków narciarskich zimą i turystycznych o innych porach roku, dochodzą liczne udogodnienia w samej inwestycji zaczynając od basenów i gabinetów SPA kończąc na restauracjach czy podziemnym parkingu dla Gości. 

Basen Basen

Strefa basenów z panoramicznym widokiem na stok podzielona będzie na 200-metrową część rekreacyjną (dwa baseny, w tym z efektem infinity) oraz przestrzeń dla dzieci, licząca ok. 80 m2. Niecki wykonane ze stali nierdzewnej zostały wyposażone w nowoczesny system uzdatniania wody, który nie wymaga stosowania chloru. Co ważne, technologia ta gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo dla alergików. W strefie basenowej zaplanowano również bar oraz strefę relaksacyjną z leżakami.

Jacuzzi Jacuzzi

Jacuzzi

Na dwustumetrowym tarasie widokowym ulokowane zostaną jacuzzi zewnętrzne, z których całorocznie będzie można podziwiać panoramę górską. Ponadto wewnątrz zaplanowano dodatkowe wanny SPA z hydromasażem.

Saunarium Saunarium

Przeszkolone saunarium posiada zróżnicowaną ofertę, dostosowaną do najbardziej wymagających użytkowników. Wyciszyć, zrelaksować ciało i umysł można w pięciu nowoczesnych oraz klasycznych łaźniach. Do wyboru sauna m.in sauna ziołowa, sucha, inferno czy parowa.

SPA SPA

Nowoczesna strefa SPA zapewni odprężenie i relaks za sprawą profesjonalnych gabinetów zabiegowych i masaży. Strefa odpoczynku została zaprojektowana z myślą o najwyższym komforcie gości. Bez kolejek i pośpiechu, z kompleksową opieką ekspertów i ofertą, dzięki której każdy z Gości znajdzie ukojenie.

Centrum konferencyjne Centrum konferencyjne

W pełni multimedialna sala o powierzchni 620 m2 z mobilnymi ścianami, dającymi możliwość podzielania jej na trzy mniejsze pomieszczenia będzie stanowić idealne miejsce konferencji oraz jedno z większych centrów eventowych w regionie. Wyposażone w najnowszą technologię zapewni obiektowi gości również poza sezonem narciarskim. Przy sali znajdować się będzie również przestronne foyer o powierzchni 240m2, będące idealnym uzupełnieniem na potrzeby przerw kawowych i kuluarowych rozmów. Z foyer widoczne będzie zielone patio strefy basenowej.

Kawiarnie i restauracje Kawiarnie i restauracje

Zlokalizowana od frontu, prawie 700-metrowa restauracja, której design będzie połączeniem nowoczesności i narciarskiej tradycji Zieleńca zapewni nie tylko doznania kulinarne, ale również urokliwy widok na stoki narciarskie. Dodatkowo z obiekcie znajdzie się również przestrzenna strefa kawiarniana, z widokiem od strony kościoła św. Anny.

Plac zabaw / fitness – zlokalizowany na +2 / +4 i przewidziane one są na piętrach nad lobby (czyli elemencie tzw wieżyczki). Widok na stok.

Garaż Garaż

Dla wszystkich gości hotelowych (i wyłącznie dla nich) dostępny będzie podziemny, czterokondygnacyjny garaż.

Garaż

Lokalizacja
na stoku

Centrum SPA
z gabinetami

Baseny

Saunarium

Siłownia

Sala zabaw
dla dzieci

Sale
konferencyjne

Kawiarnia połączona
ze sklepem

Restauracje

Narciarnia z wyjściem
na stok

Podziemny parking

Bezpłatne WIFI

Formularz Kontaktowy Formularz Kontaktowy

Skontaktujemy się z Państwem i przedstawimy naszą wyjątkową ofertę

Imię i Nazwisko*
Numer telefonu
Wiadomość
ZGODA_MARKETING (Nasza Polityka Prywatności dostępna jest tutaj. Wyrażenie tej zgody jest niezbędne, abyśmy mogli się skontaktować. Prosimy wybrać poniżej, którą drogę kontaktu Państwo preferujecie: telefoniczną czy mailową.)

Nasza Polityka Prywatności dostępna jest tutaj.

Wyrażenie tej zgody jest niezbędne, abyśmy mogli się skontaktować. Prosimy wybrać poniżej, którą drogę kontaktu Państwo preferujecie: telefoniczną czy mailową.

ZGODA_TEL (Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych poprzez używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.)

Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych poprzez używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

ZGODA_MAIL (Wyrażam zgodę na otrzymywanie od INFINITY Zieleniec ski & spa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od INFINITY Zieleniec ski & spa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych.

Wyślij