Infinity Zieleniec Ski & Spa

Udogodnienia Udogodnienia

Infinity Zieleniec Ski & SPA to szereg korzyści i atrakcji dla Gości gwarantujących komfortowy wypoczynek. Do kwestii lokalizacji inwestycji i znakomitych warunków narciarskich zimą i turystycznych o innych porach roku, dochodzą liczne udogodnienia w samej inwestycji zaczynając od basenów i gabinetów SPA kończąc na restauracjach czy podziemnym parkingu dla Gości. 

Lokalizacja
na stoku

Centrum SPA
z gabinetami

Baseny

Saunarium

Siłownia

Sala zabaw
dla dzieci

Sale
konferencyjne

Kawiarnia połączona
ze sklepem

Restauracje

Narciarnia z wyjściem
na stok

Podziemny parking

Bezpłatne WIFI

Formularz Kontaktowy Formularz Kontaktowy

Skontaktujemy się z Państwem i przedstawimy naszą wyjątkową ofertę

Imię i Nazwisko*
Numer telefonu
Wiadomość
ZGODA_MARKETING (Nasza Polityka Prywatności dostępna jest tutaj. Wyrażenie tej zgody jest niezbędne, abyśmy mogli się skontaktować. Prosimy wybrać poniżej, którą drogę kontaktu Państwo preferujecie: telefoniczną czy mailową.)

Nasza Polityka Prywatności dostępna jest tutaj.

Wyrażenie tej zgody jest niezbędne, abyśmy mogli się skontaktować. Prosimy wybrać poniżej, którą drogę kontaktu Państwo preferujecie: telefoniczną czy mailową.

ZGODA_TEL (Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych poprzez używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.)

Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych poprzez używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

ZGODA_MAIL (Wyrażam zgodę na otrzymywanie od INFINITY Zieleniec ski & spa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od INFINITY Zieleniec ski & spa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych.

Wyślij