Infinity Zieleniec Ski & Spa

Miniony miesiąc przyniósł niezwykle ważne wydarzenie dotyczące rozwoju naszej inwestycji. W pierwszych dniach kwietnia miało miejsce podpisanie listu intencyjnego o nawiązaniu współpracy z Crowne Plaza Hotels & Resort. Był to jednocześnie początek rozmów i negocjacji, które obecnie są bardzo zaawansowane i o efekcie których oczywiście niezwłocznie Państwa poinformujemy.

Nieruchomości inwestycyjne od lat są uważane za najbezpieczniejszą formę lokowania pieniędzy. Nie tylko dobrze chronią zgromadzony kapitał, ale również zapewniają stabilny zysk. Nic więc dziwnego, że tak wielu inwestorów decyduje się przeznaczyć swoje oszczędności na zakup mieszkania, apartamentu czy działki. Dowiedz się, dlaczego jest to dobre rozwiązanie.

Turystyka to jedna z branż, która została najmocniej dotknięta przez obostrzenia związane z COVID-19. Według raportu Światowej Organizacji Turystyki działającej przy ONZ, straty całej branży w okresie pandemii wyniosły ponad 1,3 biliona dolarów. Wiele wskazuje jednak na to, że koronawirus jest już w odwrocie. Nadzieje w serca właścicieli obiektów turystycznych wlewa szybko postępujący program szczepień. Jak może wyglądać rynek turystyczny i hotelowy po pandemii?

Strona 1 z 3