Infinity Zieleniec Ski & Spa

Infinity Zieleniec Wizualizacja

Inwestycja Inwenstycja

Wyjątkowa inwestycja aparthotel INFINITY Zieleniec ski&spa

INFINITY Zieleniec ski&spa to miejsce wyjątkowe z kilku powodów. Przede wszystkim jest to pierwszy tego typu aparthotel na Ziemi Kłodzkiej. Dzięki swej lokalizacji stanie się miejscem atrakcyjnym przez cały rok – w ciepłych miesiącach dla turystów chcących przemierzać wspaniałe, górskie szlaki, w zimowych dla miłośników białego szaleństwa na stoku.

Inwestycja w hotel INFINITY Zieleniec ski&spa to nie tylko „zwykłe” nabycie jednego z oferowanych apartamentów na własność. Jako współwłaściciel otrzymujesz darmowy dostęp do wszystkich znajdujących się w nim atrakcji. A w okresie, gdy nie przebywasz na miejscu, Twój apartament zarabia na siebie, służąc jako miejsce pobytu dla innych gości – dlatego inwestycja w aparthotel to doskonały sposób na zapewnienie sobie lokalizacji na wakacje w dowolnym momencie, a zarazem solidna lokata kapitału i możliwość spodziewanego zwrotu z inwestycji.
Wizualizacja wejścia Infinity Zieleniec
Wieża Widokowa Velka Destna
Basen w Infinity Zieleniec

Dlaczego warto inwestować w aparthotel INFINITY Zieleniec ski&spa?

Inwestycje w hotele są na świecie bardzo popularnym sposobem lokowania kapitału. W Polsce inwestycja w aparthotel staje się coraz częstszym wyborem inwestorów od kilku lat. Wiele globalnych marek postawiło na właśnie ten rodzaj budownictwa i możemy spotkać takie hotele na terenie całego kraju.

Co zatem sprawia, że inwestycja w aparthotel INFINITY Zieleniec ski&spa to dobre rozwiązanie? Wybór miejsca jest nieprzypadkowy – Dolny Śląsk od lat cieszy się rosnącą popularnością, a zaletą budowy obiektu w górach są możliwości aktywności zarówno zimą, jak i latem. To kolejny magnes przyciągający odwiedzających. Aparthotel to inwestycja, która ma na siebie zarabiać – dlatego zadbano o to, aby nie pozostawiać niczego przypadkowi, czyli na przykład kaprysom pogody. Pod dachem INFINITY Zieleniec ski&spa znajdą się takie obiekty, jak salon Spa&Wellness, siłownia, kawiarnie i restauracja – dzięki czemu o każdej porze roku można spędzać tu czas.

Dodatkowo sale konferencyjne sprawiają, że INFINITY Zieleniec ski&spa to miejsce świetnie nadające się także na konferencje, szkolenia czy spotkania biznesowe. To otwiera aparthotel przed kolejnymi grupami odwiedzających i daje okazje do generowania większych zysków.

Jakich korzyści można spodziewać się z inwestycji w INFINITY Zieleniec ski&spa?

Inwestycja w hotel INFINITY Zieleniec ski&spa to inwestycja długoterminowa w systemie condo, która polega na zakupie apartamentu. Zakłada roczny zysk na poziomie do 7% od kwoty netto zainwestowanej w zakup nieruchomości. Co bardzo istotne – jest to zysk niezależny od poziomu obłożenia hotelu.

Dlatego inwestycja w aparthotel to nie tylko ulokowanie w nim kapitału, ale także – w perspektywie długoterminowej – zwrot wkładu i osiągnięcie zysków. Dlatego inwestycje w hotele cieszą się zaufaniem inwestorów na całym świecie. Prognozy przewidują, że ruch turystyczny po pandemii Covid-19 nie tylko wróci do poprzedniego poziomu, ale znacznie go przekroczy – dlatego globalnie inwestycje w hotele rosną.

apartament-infinity-zieleniec.webp
No i w końcu warto pamiętać o tym, że inwestycja w hotel to nabycie na własność apartamentu z licznymi udogodnieniami.
Skontaktuj się z nami już dzisiaj i zobacz, który będzie najlepiej nadawał się dla Ciebie! Aparthotel to inwestycja, która się opłaca!

Realizacja Realizacja

PORR LOGO

PORR S.A. należy do grona największych w Polsce firm budowlanych i posiada bogate doświadczenie w realizacji dużych projektów. Działalność w Polsce spółka rozpoczęła w 1993 roku. W kwietniu 2017 r. z połączenia dwóch niezależnych spółek operacyjnych – PORR Polska Construction S.A., zajmującej się głównie budownictwem lądowym i kolejowym – oraz PORR Polska Infrastructure S.A. powstała spółka PORR S.A. Również w kwietniu, jednak 2021 roku, podpisana została umowa pomiędzy INFINITY Zieleniec ski&spa oraz PORR SA na generalne wykonawstwo powstającego pod Orlicą projektu aparthotelowego.

Portfolio zrealizowanych przez PORR inwestycji jest imponujące. To między innymi Hotel Intercontinental w Warszawie, Biurowiec Warsaw Financial Centre, Le Palais Office w Warszawie, Park biurowy Business Garden Poznań, Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego czy Giełda Papierów Wartościowych, a także projekty infrastrukturalne oraz z zakresu inżynierii lądowej: Remont Mostu Łazienkowskiego w Warszawie, stacja metra Plac Wilsona w Warszawie, estakada w ciągu drogi S7 (nowa Zakopianka), Drogowa Trasa Średnicowa na Śląsku czy modernizacja zbiornika wodnego w Nysie.

Warto podkreślić, że PORR S.A. jest także liderem konsorcjum realizującego Dolnośląskie Centrum Sportu na Polanie Jakuszyckiej, prowadzi także prace przy budowie trasy S3, obecnie przebijając się przez wzniesienia Gór Wałbrzyskich i Kaczawskich, czego efektem będą dwa tunele o długości 2300 i 300 metrów, kluczowe dla przebiegu trasy w tym miejscu.

Projekt Projekt

Za projekt Infinity Zieleniec Ski&Spa odpowiada studio projektowe Q2Studio z Wrocławia. To jedno z czołowych biur projektowych na Dolnym Śląsku, będące autorem najważniejszych koncepcji architektonicznych kluczowych inwestycji dla rozwoju regionu. Działają w szerokim zakresie – od konsultacji programowych, poprzez projektowanie: urbanistyczne, architektoniczne, inżynierię, aż do obsługi realizacji, projekty wnętrz i architekturę krajobrazu.

W trakcie przeszło 18 lat działalności biuro stworzyło projekty wielu hoteli, osiedli mieszkaniowych czy lokali usługowych zarówno we Wrocławiu jak i w najważniejszych kurortach Sudetów. Wszystkie projekty biura Q2Studio charakteryzują niebanalne rozwiązania architektoniczne, nowatorskie ujęcie kwestii zagospodarowania terenu, uwzględniając charakter i przeznaczenie powstającej inwestycji oraz szczególne walory użytkowe i dobre samopoczucie użytkownika.

Q2Studio stawia na wiedzę, rzetelność i dynamizm grupy fachowców tworzących zespół projektowy, wspierany przez najnowsze technologie i sprawne systemy organizacyjne. Do wszystkich projektów podchodzą z pasją, tak by były niepowtarzalne i funkcjonalne jednocześnie. Dokładają wszelkich starań, by plany Inwestorów zamienić w rzeczywistość z dbałością o najmniejszy detal.

Q2 STUDIO

FAQ

Czy warto inwestować w aparthotele?

Warto rozważyć inwestowanie w aparthotele, ponieważ potencjalne zyski osiągane z inwestowania w apartamenty mogą być wyższe niż te osiągane z lokat, czy obligacji skarbowych. Dodatkowo, nie wymaga to poświęcania tak dużej ilości czasu, jak w przypadku wynajmu krótkoterminowego.

Formularz Kontaktowy Formularz Kontaktowy

Skontaktujemy się z Państwem i przedstawimy naszą wyjątkową ofertę

Imię i Nazwisko*
Numer telefonu
Wiadomość
ZGODA_MARKETING (Nasza Polityka Prywatności dostępna jest tutaj. Wyrażenie tej zgody jest niezbędne, abyśmy mogli się skontaktować. Prosimy wybrać poniżej, którą drogę kontaktu Państwo preferujecie: telefoniczną czy mailową.)

Nasza Polityka Prywatności dostępna jest tutaj.

Wyrażenie tej zgody jest niezbędne, abyśmy mogli się skontaktować. Prosimy wybrać poniżej, którą drogę kontaktu Państwo preferujecie: telefoniczną czy mailową.

ZGODA_TEL (Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych poprzez używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.)

Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych poprzez używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

ZGODA_MAIL (Wyrażam zgodę na otrzymywanie od INFINITY Zieleniec ski & spa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od INFINITY Zieleniec ski & spa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych.

Wyślij