Infinity Zieleniec Ski & Spa

Condohotel Condohotel

Condohotel INFINITY Zieleniec Ski&Spa - inwestycja w apartamenty Condo

Condo to system własności nieruchomości, w którym poszczególne lokale w budynku należą do osób prywatnych. Condhotel opiera się na tej samej zasadzie – jest to rozwiązanie łączące w sobie inwestycję z zarabianiem oraz posiadaniem apartamentu na własność. INIFNITY Zieleniec ski&spa to właśnie obiekt oferujący inwestorom system condo – można stać się właścicielem wspaniałego lokalu w malowniczym miejscu oraz liczyć na zwrot inwestycji.
Condohotel

Condo – opłacalna inwestycja w apartamenty

Hotele Condo są niezwykle popularnym sposobem inwestycji na całym świecie. W Polsce obiekty tego typu powstają w rejonach przyciągających turystów – głównie nad morzem oraz w górach. Condohotel Infinity Zieleniec ski&spa został ulokowany w Dolinie Kłodzkiej w otoczeniu szlaków pieszych i rowerowych oraz miast turystycznych i największych w Polsce ośrodków narciarskich. Ma za celu oferować swoim gościom pełen komfort wypoczynku, dlatego znajdują się w nim nie tylko apartamenty, ale również bogata infrastruktura.

Condohotel INFINITY Zieleniec ski&spa udostępnia swoim gościom centra odnowy biologicznej i SPA, bogato wyposażoną siłownię oraz rowerownię, zaś dla rodzin z dziećmi przeznaczona została bezpieczna sala zabaw. Ponadto condo hotel ma również sale konferencyjne z myślą o organizowaniu na miejscu szkoleń, konferencji i różnego rodzaju spotkań biznesowych. Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, można spodziewać się dużej liczby gości – dlatego ten condo hotel to inwestycja, która ma przed sobą olbrzymi potencjał. Jak możesz z niego skorzystać?

Apartament w górach – dobry sposób na inwestycję kapitału

System condo to doskonałe rozwiązanie dla osób i firm, które chcą zainwestować posiadane środki w nieruchomość, a następnie czerpać zyski z jej wynajmu oraz mieć możliwość osobistego korzystania z niej w wybranym przez siebie okresie. System condo jest przeznaczony zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Nabywca apartamentu ma możliwość odzyskania podatku VAT z tytułu zakupu nieruchomości, zaś po jej nabyciu może liczyć na zwrot inwestycji w wysokości 7% rocznie. Co istotne, ten system condo nie uzależnia zysku od wielkości obłożenia obiektu.

Kolejną zaletą, która odróżnia condo hotel od zwykłego zakupu mieszkania czy innej nieruchomości, jest fakt, że apartamentem zarządza operator hotelowy. Oznacza to, że inwestor nie musi na własną rękę poszukiwać najemców, a także dbać o stan lokalu. Dlatego oferowane w systemie condo inwestycje to nie tylko możliwość zysku, ale również duża wygoda dla inwestora.

W przypadku INFINITY Zieleniec ski&spa dochodzą dodatkowe atrakcje – ten condo hotel umożliwia właścicielom apartamentów darmowe korzystanie z całej dostępnej infrastruktury. Nie trzeba również kłopotać się o samodzielnie wykończenie wnętrza nabytego apartamentu – wszystkie lokale oddawane są w stanie „pod klucz”, a operator zadba o to, aby każdy był wykończony zgodnie z najnowszymi trendami aranżacyjnymi.

INFINITY Zieleniec SPA &Wellness – apartamenty na sprzedaż

Jeśli chcesz zainwestować w system condo, INFINITY Zieleniec ski&spa oferuje wybór apartamentów o zróżnicowanym metrażu oraz ilości pokojów. Do wyboru są jedno-, dwu- i trzypokojowe, a powierzchnia największych wynosi 68 m2. Dlatego można wybrać taki, który najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Inwestycje condo cieszą się popularnością ze względu na dużą szansę osiągnięcia zwrotu z inwestycji oraz usługi dodatkowe, jak wspomniane korzystanie z całej infrastruktury. Zaraz po zakupie podpisuje się z operatorem umowę najmu – przeznaczone do systemu condo inwestycje są długoterminowe, dlatego umowa zawierana jest nawet na kilkanaście lat. Daje to gwarancję nabywcy, że w tym okresie nabyta nieruchomość będzie na siebie zarabiać. I to jeden z wielu powodów, dla których inwestorzy chętnie wybierają condo.

Jeśli i Ty chcesz do nich dołączyć – nie wahaj się. Skontaktuj z nami już dzisiaj za pomocą formularza na stronie!

Formularz Kontaktowy Formularz Kontaktowy

Skontaktujemy się z Państwem i przedstawimy naszą wyjątkową ofertę

Imię i Nazwisko*
Numer telefonu
Wiadomość
ZGODA_MARKETING (Nasza Polityka Prywatności dostępna jest tutaj. Wyrażenie tej zgody jest niezbędne, abyśmy mogli się skontaktować. Prosimy wybrać poniżej, którą drogę kontaktu Państwo preferujecie: telefoniczną czy mailową.)

Nasza Polityka Prywatności dostępna jest tutaj.

Wyrażenie tej zgody jest niezbędne, abyśmy mogli się skontaktować. Prosimy wybrać poniżej, którą drogę kontaktu Państwo preferujecie: telefoniczną czy mailową.

ZGODA_TEL (Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych poprzez używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.)

Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych poprzez używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

ZGODA_MAIL (Wyrażam zgodę na otrzymywanie od INFINITY Zieleniec ski & spa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od INFINITY Zieleniec ski & spa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych.

Wyślij

FAQ

Condohotel co to jest?

Condohotel to inwestycja dewelopersko-hotelarska, która stanowi połączenie jednostek mieszkalnych oraz hotelu. Takie obiekty, od standardowych hoteli odróżnia forma własności pokoi. W condohotelach każdy pokój może mieć innego właściciela. Mogą oni zarabiać na wynajmie pokoju lub apartamentu, a także korzystać z niego w celach mieszkalnych.