Infinity Zieleniec Wizualizacja

Inwestycja Inwenstycja

Infinity Zieleniec Ski & SPA to wyjątkowa inwestycja na mapie nowych projektów powstających w tej części Dolnego Śląska. Jest to pierwszy ekskluzywny aparthotel w okolicy, który otwiera przed odwiedzającymi Zieleniec gośćmi zupełnie nową perspektywę już nie tylko w kontekście sezonu zimowego, ale całorocznego wypoczynku.

Infinity Zieleniec położony będzie w samym sercu Zieleńca. Wpisany w górski krajobraz stanowić będzie idealną opcję dla wszystkich, ceniących komfort oraz aktywnie spędzających każdą wolną chwilę. Lokalizacja inwestycji umożliwiać będzie wyjście z obiektu wprost na górski szlak (latem) lub na narciarski stok (zimą). Towarzysząca obiektowi infrastruktura SPA stworzy doskonałe warunki do relaksu i regeneracji po intensywnie spędzonym dniu.
Wizualizacja wejścia Infinity Zieleniec
Wizualizacja wejścia Infinity Zieleniec
Uzupełnieniem części wypoczynkowej będzie nowoczesna strefa SPA & wellness, którą stworzy basen oraz sale zabiegowe, a także restauracje, kawiarnie i inne punkty handlowo-usługowe oraz rowerownia, siłownia i oczywiście bawialnia dla najmłodszych. Do dyspozycji Gości w sezonie zimowym będzie także narciarnia, z której wyjście prowadzić będzie wprost na narciarski stok. Obiekt będzie oferował również sale konferencyjne - co umożliwi organizację sympozjów, szkoleń czy biznesowych spotkań.
Ofertę inwestycji stanowią wykończone pod klucz apartamenty w systemie condo. Długoterminowa umowa zawierana z właścicielami lokali zakłada roczny zysk na poziomie do 7% od kwoty netto zainwestowanej w zakup nieruchomości i to niezależnie od poziomu obłożenia hotelu.
infinity-zieleniec-pokoj-1.webp

Formularz Kontaktowy Formularz Kontaktowy

Skontaktujemy się z Państwem i przedstawimy naszą wyjątkową ofertę

Imię i Nazwisko*
Numer telefonu
Wiadomość
ZGODA_MARKETING (Nasza Polityka Prywatności dostępna jest tutaj. Wyrażenie tej zgody jest niezbędne, abyśmy mogli się skontaktować. Prosimy wybrać poniżej, którą drogę kontaktu Państwo preferujecie: telefoniczną czy mailową.)

Nasza Polityka Prywatności dostępna jest tutaj.

Wyrażenie tej zgody jest niezbędne, abyśmy mogli się skontaktować. Prosimy wybrać poniżej, którą drogę kontaktu Państwo preferujecie: telefoniczną czy mailową.

ZGODA_TEL (Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych poprzez używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.)

Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych poprzez używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

ZGODA_MAIL (Wyrażam zgodę na otrzymywanie od INFINITY Zieleniec ski & spa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od INFINITY Zieleniec ski & spa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych.

Wyślij