Infinity Zieleniec Ski & Spa

Wizualizacja INFINITY Zieleniec
Wizualizacja INFINITY Zieleniec
Dziękujemy za zainteresowanie nasza inwestycją.

Mamy nadzieję, że oferta i atuty INFINITY Zieleniec ski&spa zainteresują Państwa na tyle, że już niedługo dołączycie do grona właścicieli apartamentów na stoku.

Inwestycja

INFINITY Zieleniec ski & spa to pierwsza tego typu inwestycja w regionie. Zlokalizowany w górnej części Dusznik-Zdroju hotel oferować będzie inwestorom 356 apartamentów w systemie condo. Obiekt powstaje na górskim zboczu w Zieleńcu. Dla przyszłych gości oznacza to dwa podstawowe atuty – piękne widoki z każdego apartamentu oraz możliwość wyjścia na stok czy górski szlak bezpośrednio z hotelu

Wizualizacja Infinity Zieleniec
Zieleniec Ski Arena

Lokalizacja

INFINITY Zieleniec ski & spa położony jest w samym sercu Zieleńca - jednego z najważniejszych ośrodków turystycznych na Dolnym Śląsku, będącego częścią uzdrowiska - Dusznik-Zdroju. Otaczające inwestycję górskie pasma Gór Orlickich oraz Bystrzyckich wraz z unikalnymi warunkami klimatycznymi stwarzają doskonałą atmosferę do efektywnego i aktywnego wypoczynku przez cały rok.

Zieleniec położony jest nieopodal Kłodzka - największego miasta Kotliny, do którego dojazd ze stolicy Dolnego Śląska zajmuje niespełna dwie godziny.

Apartamenty

Goście do dyspozycji otrzymają komfortowe i przestronne apartamenty, bogate w naturalne światło oraz wykończone zgodnie z najnowszymi trendami jeśli chodzi o aranżację wnętrz. Oferta sprzedaży apartamentów INFITNITY Zieleniec ski&spa obejmuje apartamenty jedno-, dwu- i trzypokojowe o metrażu od 28 do 63 m2. Wszystkie będą dostępne w opcji wykończenia pod klucz.

Apartament Infinity Zieleniec
Basen Infinity Zieleniec

Udogodnienia

Uzupełnieniem części wypoczynkowej będzie nowoczesna strefa SPA & wellness, którą stworzy basen oraz sale zabiegowe, a także restauracje, kawiarnie, sale zabaw dla dzieci oraz inne punkty handlowo-usługowe. Do dyspozycji gości w sezonie zimowym będzie także narciarnia. Obiekt będzie oferował również sale konferencyjne co umożliwi organizację sympozjów, szkoleń czy biznesowych spotkań oraz podziemny garaż.

Zyski

INFINITY Zieleniec ski&spa to z jednej strony nowoczesna forma inwestowania. Własność apartamentu będzie potwierdzona w indywidualnej księdze wieczystej, a dzięki umowie najmu z operatorem, właściciel zyskuje stopę zwrotu na poziomie do 7% w skali roku – niezależnie od tego, czy lokal jest wynajmowany, czy nie i to bez konieczności bieżącej obsługi nieruchomości.

Zyski Condohotel Infinity Zieleniec
Wyszukiwarka Infinity Zieleniec

Wyszukiwarka

Zobacz, jak już niebawem będzie wyglądała inwestycja INFINITY Zieleniec SKI & SPA. Wybierz odpowiedni dla siebie apartament, sprawdź, jak będzie wyglądał o różnych porach dnia i roku. Poznaj okolicę i przekonaj się, jak blisko zlokalizowane będą tereny narciarskie i turystyczne.

Kamera

Obecnie postępu na budowie można obserowować na dwóch kamerach online oraz w dzienniku budowy.

Formularz Kontaktowy

Formularz

Skontaktujemy się z Państwem i przedstawimy naszą wyjątkową ofertę

Imię i Nazwisko*
Numer telefonu
Wiadomość
ZGODA_MARKETING (Nasza Polityka Prywatności dostępna jest tutaj. Wyrażenie tej zgody jest niezbędne, abyśmy mogli się skontaktować. Prosimy wybrać poniżej, którą drogę kontaktu Państwo preferujecie: telefoniczną czy mailową.)

Nasza Polityka Prywatności dostępna jest tutaj.

Wyrażenie tej zgody jest niezbędne, abyśmy mogli się skontaktować. Prosimy wybrać poniżej, którą drogę kontaktu Państwo preferujecie: telefoniczną czy mailową.

ZGODA_TEL (Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych poprzez używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.)

Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych poprzez używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

ZGODA_MAIL (Wyrażam zgodę na otrzymywanie od INFINITY Zieleniec ski & spa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od INFINITY Zieleniec ski & spa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych.

Wyślij